5. Urbain Gerlo

Urbain Gerlo (1897-1986)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Urbain Gerlo (Waasmunster, 1897-1986)

Urbain Gerlo - (1897-1986)-Durmebocht 1975 kopen? Bied vanaf 52!

Urbain Gerlo - (1897-1986)-Durmebocht 1975

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd02-07-2021 om 22:45

Afmetingen52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst