5. Henk van der Plas

Henk van der Plas (1936-2009)

2 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Hendrikus Johannes Anthonius Maria van der PLAS (Den Haag, 1936 - Den Haag, 2009)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Henk van der Plas - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Henk van der Plas - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd09-08-2021 om 21:06

Jaartal1988
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Henk van der Plas - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Henk van der Plas - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd20-06-2021 om 21:14

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst