5. Kristelijk Kunstenaarsverbond AKKV

Kristelijk Kunstenaarsverbond AKKV

Opgericht in 1920

Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond

Het AKKV, Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond, werd opgericht onder de naam Algemeen Katholieke Kunstenaarsvereniging. De AKKV werd opgericht als een landelijke overkoepelende katholieke kunstenaarsorganisatie. Binnen de AKKV bevinden zich enkele vakgroepen, zoals Bouwkunst en Beeldende Kunsten. Na de Tweede Wereldoorlog fuseerden enkele vakgroepen waardoor het ledenaantal steeg. In de jaren ’80 veranderde de naam van de AKKV naar Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond.

Jan van Riel - Eigen druk. kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands Eigen druk.
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Portret in vegetatie - Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Willy Rams - Abstrakt - 1984 kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rams (1922-2020) Nederlands Abstrakt - 1984
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Edmond Wingen - de Matthiaskerk in Maastricht Limburg 1955 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands de Matthiaskerk in Maastricht Limburg 1955 - mooi ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Nico Molenkamp - Houtskooltekening: tijger kopen? Bied vanaf 375!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Houtskooltekening: tijger
Techniek Houtskool
Afmetingen 70.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR)
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Marianne van der Heijden - Vlam - linodruk kopen? Bied vanaf 115!
Marianne van der Heijden (1922-1998) Nederlands Vlam - linodruk
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 67 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Henk van der Plas - Mooie , kleurrijke gesigneerde zeefdruk - 2001 - 40/50 kopen? Bied vanaf 65!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Mooie , kleurrijke gesigneerde zeefdruk - 2001 - 40/50
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Lode Sengers - Portret kopen? Bied vanaf 45!
Lode Sengers (1896-1956) Nederlands Portret
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Henk Erkelens - Materieschilderij kopen? Bied vanaf 75!
Henk Erkelens (1937-2011) Nederlands Materieschilderij
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Ria Exel - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Edmond Wingen - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Onbekend
Afmetingen 48 x 176 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 75
Direct kopen
Edmond Wingen - Te Kanne België kopen? Bied vanaf 135!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Te Kanne België
Afmetingen 45 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Otto van Rees - A still life with aster flowers kopen? Bied vanaf 2250!
Otto van Rees (1884-1957) Nederlands A still life with aster flowers
Afmetingen 62 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Theo Elfrink - Abatoir Grossage kopen? Bied vanaf 40!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Abatoir Grossage
Afmetingen 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Henk van der Plas - Bali VI kopen? Bied vanaf 55!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Bali VI
Afmetingen 35.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Nico Molenkamp - Kraai kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Kraai
Afmetingen 24.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Gene Eggen - Naakte ziel op schrijnend zand gestrand kopen? Bied vanaf 40!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Naakte ziel op schrijnend zand gestrand
Techniek Litho
Afmetingen 45.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan Delfgaauw - Bij Kaupanger (Noorwegen) kopen? Bied vanaf 70!
Jan Delfgaauw (1915-1982) Nederlands Bij Kaupanger (Noorwegen)
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Henk van der Plas - Abstract Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Abstract Geometrische Compositie
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ria Exel - zonder titel ets kopen? Bied vanaf 30!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands zonder titel ets
Techniek Ets
Afmetingen 48.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Henk van der Plas - Bali V ( met lijst!) kopen? Bied vanaf 55!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Bali V ( met lijst!)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Nico Molenkamp - monografie 1978 > gesigneerd < kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands monografie 1978 > gesigneerd <
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Frans Erkelens - POSTERS kopen? Bied vanaf 100!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands POSTERS
Techniek Offset
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Adriaan van der Plas - Kerk te Assisi kopen? Bied vanaf 200!
Adriaan van der Plas (1899-1974) Nederlands Kerk te Assisi
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ria Exel - Nieuwe Haagse School - abstracte handgekleurde linosnede jaren 50 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands Nieuwe Haagse School - abstracte handgekleurde linosnede jaren 50 - gesigneerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 21
Direct kopen
Charles thomas Nix - Grote jaren 50 pastelkrijt tekening "vrouwelijk naakt" gesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Charles thomas Nix (1904-1998) Nederlands Grote jaren 50 pastelkrijt tekening "vrouwelijk naakt" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Theo Elfrink - Grossage kopen? Bied vanaf 45!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Grossage
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66.3 x 51.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Ronnie Meerts - Antieke poppen, ets kopen? Bied vanaf 35!
Ronnie Meerts (1920-2005) Nederlands Antieke poppen, ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Frans Erkelens - Balinese danseres kopen? Bied vanaf 100!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands Balinese danseres
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Nico Molenkamp - Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 1000!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.000
Direct kopen