5. Groep (1975)

Groep (1975)

Opgericht in 1975

Groep (opgericht in 1975)

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Ton Albers - Groot impressionistisch stilleven - Aquarel - in exclusieve lijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 154!
Ton Albers - Groot impressionistisch stilleven - Aquarel - in exclusieve lijst - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

TechniekAquarel
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van der Plas - Geometrisch patroon kopen? Bied vanaf 25!
Henk van der Plas - Geometrisch patroon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred van de Walle - Litho, Abstract-geometrische voorstelling in twee delen kopen? Bied vanaf 24!
Fred van de Walle - Litho, Abstract-geometrische voorstelling in twee delen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Henk van der Plas - Geometrisch patroon II kopen? Bied vanaf 45!
Henk van der Plas - Geometrisch patroon II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour kopen? Bied vanaf 29!
Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

Jaartal1991
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst