5. Groep (1975)

Groep (1975)

Opgericht in 1975

Ton Albers - Landschap te Luxemburg kopen? Bied vanaf 80!
Ton Albers (1923) Nederlands Landschap te Luxemburg
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Henk van der Plas - zeefdruk bloemen / planten kopen? Bied vanaf 30!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands zeefdruk bloemen / planten
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Fred van de Walle - titel onbekend kopen? Bied vanaf 350!
Fred van de Walle (1942) Nederlands titel onbekend
Afmetingen69 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Fred van de Walle - Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980) kopen? Bied vanaf 35!
Fred van de Walle (1942) Nederlands Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980)
TechniekLitho
Afmetingen33 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35