5. Werner Nöfer

Werner Nöfer (1937)

3 aangeboden items / 18 verkochte items

Werner NÖFER (1937)

Werner Nöfer - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Werner Nöfer - gesigneerde zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Eindtijd25-07-2021 om 20:18

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst