Ronald Boonacker (1955)
  5. Ronald Boonacker
Ronald Boonacker (1955)

Ronald Boonacker (1955)

Kunstenaar

Ronald BOONACKER (Bussum 1955)

Schilder

Opleiding:

Boonacker is autodidact.

Woont en werkt in Amsterdam. Ook heeft Boonacker een atelier in het Mexicaanse Acapulco.

Boonacker staat bekend om zijn felgekleurde landschappen. Hij wordt hiertoe geïnspireerd door de vele reizen die hij heeft gemaakt en nog steeds maakt, naar onder meer zijn favoriete bestemmingen in Spanje, Italië en Brazilië. Tegelijkertijd is elk werk gebaseerd op de Nederlandse traditionele landschappen en stillevens. Als Boonacker een bepaalde omgeving wilt vastleggen, maakt hij er eerst een aquarel van, die dan later kan dienen ter herinnering wanneer hij aan een schildering begint. Het enorm warme gevoel dat de tropische stranden, eilanden en zonsondergangen in zijn werk uitstralen, hangt samen met Boonackers positieve kijk op het leven.

Aangeboden items
14
Verkochte items
1020
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (166 x Favoriet)
14 aangeboden items van deze kunstenaar
Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles IGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal2000
Afmetingen90 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Toscana III kopen? Bied vanaf 1!
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Toscana IIIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Villa Montesoggione,Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Boonacker - Villa Montesoggione,Italië /Ingelijst/gratis bezorgdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2007
Afmetingen78 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2009
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 295!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheidSchilderij

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2014
TechniekAcryl
Afmetingen45 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (Certificaat echtheid kunstenaar) kopen? Bied vanaf 95!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (Certificaat echtheid kunstenaar)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen42.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Lombardije I en II DUO/Ingelijst /Gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 250!
Ronald Boonacker - Lombardije I en II DUO/Ingelijst /Gratis bezorgdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2009
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Toscana IV kopen? Bied vanaf 1!
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Toscana IVGrafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Hollandse Tulpenvelden Ingelijst/Gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 175!
Ronald Boonacker - Hollandse Tulpenvelden Ingelijst/Gratis bezorgdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2005
Afmetingen60 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ronald Boonacker - Seychelles I kopen? Bied vanaf 95!
Ronald Boonacker - Seychelles IGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Ronald Boonacker

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Ronald Boonacker? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Ronald Boonacker. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Ronald Boonacker en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Ronald Boonacker te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Ronald Boonacker!

Volg het aanbod kunst van Ronald Boonacker te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Ronald Boonacker te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Ronald Boonacker instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Ronald Boonacker kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Ronald Boonacker!

Waarom via Kunstveiling kunst van Ronald Boonacker kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Ronald Boonacker en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Ronald Boonacker via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Ronald Boonacker of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Ronald Boonacker?

Kunst kopen van Ronald Boonacker begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Ronald Boonacker, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Ronald Boonacker. Om meer kans te maken om de Ronald Boonacker te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Ronald Boonacker! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.