5. Ronald Boonacker

Ronald Boonacker (1955)

21 aangeboden items / 919 verkochte items

FA. (137 x Favoriet)

Ronald BOONACKER (Bussum 1955)

Schilder

Opleiding:

Boonacker is autodidact.

Woont en werkt in Amsterdam. Ook heeft Boonacker een atelier in het Mexicaanse Acapulco.

Boonacker staat bekend om zijn felgekleurde landschappen. Hij wordt hiertoe geïnspireerd door de vele reizen die hij heeft gemaakt en nog steeds maakt, naar onder meer zijn favoriete bestemmingen in Spanje, Italië en Brazilië. Tegelijkertijd is elk werk gebaseerd op de Nederlandse traditionele landschappen en stillevens. Als Boonacker een bepaalde omgeving wilt vastleggen, maakt hij er eerst een aquarel van, die dan later kan dienen ter herinnering wanneer hij aan een schildering begint. Het enorm warme gevoel dat de tropische stranden, eilanden en zonsondergangen in zijn werk uitstralen, hangt samen met Boonackers positieve kijk op het leven.

21 aangeboden items van deze kunstenaar
Ronald Boonacker - Gedroomd landschap 2021- VI kopen? Bied vanaf 135!

Ronald Boonacker - Gedroomd landschap 2021- VI

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen23 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk MOUNT VESUVIUS --- ZEER GROOT!!! kopen? Bied vanaf 225!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk MOUNT VESUVIUS --- ZEER GROOT!!!

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen110 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TULPENVELDEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 165!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TULPENVELDEN Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen45 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA II Handgesign. --GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA II Handgesign. --GROOT!!!

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA I Handgesign. --GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA I Handgesign. --GROOT!!!

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 165!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesigneerd

Afmetingen60 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA I Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA I Handgesigneerd--GROOT!!!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA II Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA II Handgesigneerd--GROOT!!!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 165!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesigneerd--GROOT!!!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Gedroomd landschap ( uit de 2021-serie) kopen? Bied vanaf 135!

Ronald Boonacker - Gedroomd landschap ( uit de 2021-serie)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Joshua Tree National park, USA kopen? Bied vanaf 120!

Ronald Boonacker - Joshua Tree National park, USA

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen50 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA I Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 145!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA I Handgesigneerd--GROOT!!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 155!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Andalucia, Spanje (Groot) kopen? Bied vanaf 125!

Ronald Boonacker - Andalucia, Spanje (Groot)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen78 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Gedroomd landschap 2020 kopen? Bied vanaf 135!

Ronald Boonacker - Gedroomd landschap 2020

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2020
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Toscaans landschap II kopen? Bied vanaf 120!

Ronald Boonacker - Toscaans landschap II

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk MOUNT VESUVIUS ZEER GROOT!!! 40EX!!!! kopen? Bied vanaf 275!

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk MOUNT VESUVIUS ZEER GROOT!!! 40EX!!!!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst