Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië

Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!
Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2007
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 93 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 125
Prachtige zeefdruk van Ronald Boonacker, genaamd Toscns Landschap 1, Italië.

Deze zeefdruk is nr 50 vd 125, hand gesigneerd en voorzien van de bladgoud zon.

Professioneel ingelijst (aluminium) door een lijstenmakerij.
Professioneel ingelijst en een zeefdruk in uitmuntende staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bovenkarspel, Nederland

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Subco
Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items (2)
109 cm
52 cm
93 cm
34 cm