5. Rudi Polder

Rudi Polder (1926-2016)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Rudi POLDER

Rudi Polder - luministisch landschap kopen? Bied vanaf 245!

Rudi Polder - luministisch landschap

Geplaatst doorMargie

Eindtijd24-05-2021 om 21:11

Jaartal1967
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst