5. Thilo Maatsch

Thilo Maatsch (1900-1983)

2 aangeboden items / 57 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Thilo MAATSCH (Braunschweig 1900 - Königslutter 1983)

Duits

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Thilo Maatsch - o.t. Farbserigrafie u.r. signiert: Thilo kopen? Bied vanaf 145!

Thilo Maatsch - o.t. Farbserigrafie u.r. signiert: Thilo

Geplaatst doordanadana

Eindtijd05-08-2021 om 19:15

VerzendingInternationaal

Afmetingen35.1 cm x 49.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thilo Maatsch - Houtsnede, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Thilo Maatsch - Houtsnede, Abstracte compositie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd08-08-2021 om 20:24

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst