5. Sharon Amir

Sharon Amir (1957)

2 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Sharon AMIR (Haf, Israël, 1957)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Sharon Amir - Immortal I | kleuren zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Eindtijd12-08-2021 om 20:00

Jaartal2001
Afmetingen53 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Sharon Amir - protecting father maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!

Sharon Amir - protecting father maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 22:21

Jaartal1997
Afmetingen60 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst