5. Peter Otto

Peter Otto (1955)

3 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Peter OTTO (Rotterdam 1955)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Otto - Lithografie | 'Zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 65!

Peter Otto - Lithografie | 'Zonder titel' | 1993

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Peter Otto - Litho, Zonder titel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Otto - Multiple (naar pastel) 'Framed'- Ingelijst kopen? Bied vanaf 95!

Peter Otto - Multiple (naar pastel) 'Framed'- Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2009
TechniekOffset
Afmetingen80.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst