5. Frank Gude

Frank Gude (1950)

3 aangeboden items / 126 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Frank GUDE (Amsterdam, 1950)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Frank Gude - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 50!

Frank Gude - Kleurenlitho z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Gude - Joop Zoetemelk - Tour de France kopen? Bied vanaf 55!

Frank Gude - Joop Zoetemelk - Tour de France

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Jaartal1997
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Gude - Boris Becker kopen? Bied vanaf 120!

Frank Gude - Boris Becker

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst