5. Jos van Dijk

Jos van Dijk (1913-2000)

2 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Jos van DijkGeb. Bolsward 23 december 1913Overleden in 2000Opleiding Amsterdamse Grafische Schoolhttp://explore.rkd.nl/explore/artists/22912

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jos van Dijk - TILBURG - Litho, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Jos van Dijk - TILBURG - Litho, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd31-07-2021 om 22:34

TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jos van Dijk - C5147, Holten kopen? Bied vanaf 250!

Jos van Dijk - C5147, Holten

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd01-07-2021 om 19:49

Afmetingen60 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst