5. Tijmen Moll

Tijmen Moll (1890-1975)

2 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Tijmen Moll werd op 6 september 1890 in Huizen geboren.Woonde en werkte in Huizen.Werkte in Belgi_,Frankrijk,Duitsland,Zwitserland,Itali_ en Zweden.Schildert,tekent,aquarellert en etst uitstekend,in een naturalistische trant vissers,landschappen,bloemen en stillevens.Tijmen Moll kreeg o.a. les van H.M.Krabb_.Kunstwerken o.a. in het bezit van de Rijksmusum,het Zuiderzeemuseum te Enkhuizen en het raadhuis te Huizen.Gemengde techniek.Tijmen

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Tijmen Moll - Boerenschuur in Goois landschap | Goed bewaard olieverfschilderij! kopen? Bied vanaf 99!

Tijmen Moll - Boerenschuur in Goois landschap | Goed bewaard olieverfschilderij!

Geplaatst doortakamine

Eindtijd06-08-2021 om 19:54

Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tijmen Moll - Vrouw met kinderen kopen? Bied vanaf 125!

Tijmen Moll - Vrouw met kinderen

Geplaatst doorWareliefhebber

Eindtijd14-03-2021 om 20:19

Afmetingen58.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst