5. Friedrich Meckseper

Friedrich Meckseper (1936)

6 aangeboden items / 41 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Friedrich MECKSEPER (Bremen 1936)

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Friedrich Meckseper - Ofen, 1972. Sehr schöne typische Arbeit. Handsigniert und nummeriert. kopen? Bied vanaf 90!

Friedrich Meckseper - Ofen, 1972. Sehr schöne typische Arbeit. Handsigniert und nummeriert.

Geplaatst doorLaureano

VerzendingInternationaal

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Friedrich Meckseper - Ets/aquatint: Steinen- 1975 kopen? Bied vanaf 125!

Friedrich Meckseper - Ets/aquatint: Steinen- 1975

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Meckseper - Stillleben, Aquatinta Radierung kopen? Bied vanaf 160!

Friedrich Meckseper - Stillleben, Aquatinta Radierung

Geplaatst doorfrankrainer

VerzendingInternationaal

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Friedrich Meckseper - Original KPK / Multiple von Lienhard von Monkiewitsch kopen? Bied vanaf 35!

Friedrich Meckseper - Original KPK / Multiple von Lienhard von Monkiewitsch

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorregloh0791

VerzendingInternationaal

Friedrich Meckseper - 5 schöne Kataloge Ölbilder, Grafiken und Objekte kopen? Bied vanaf 60!

Friedrich Meckseper - 5 schöne Kataloge Ölbilder, Grafiken und Objekte

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorheini

VerzendingInternationaal

Friedrich Meckseper - Mechanischer Ammonit, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 225!

Friedrich Meckseper - Mechanischer Ammonit, Radierung / Aquatinta

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst