5. Marjan Jaspers

Marjan Jaspers (1949)

3 aangeboden items / 42 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Marjan JASPERS (Amsterdam 1949)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Marjan Jaspers - Linosnede op papier, La Selva Ombre kopen? Bied vanaf 35!

Marjan Jaspers - Linosnede op papier, La Selva Ombre

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen60.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Marjan Jaspers - Composizione di fiori kopen? Bied vanaf 50!

Marjan Jaspers - Composizione di fiori

Geplaatst doorHanneH

Afmetingen93 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1999
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst