5. Bert van Gulik

Bert van Gulik (1954)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Bert van GULIK (Den Bosch 1954)

Bert van Gulik - compositie met zwart vlak kopen? Bied vanaf 65!

Bert van Gulik - compositie met zwart vlak

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd04-06-2021 om 21:26

Jaartal2000
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst