5. Norbert Cames

Norbert Cames (1953)

5 aangeboden items / 28 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Norbert CAMES (Rheydt, Duitsland, 1953)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Norbert Cames - Synergie III met lijst! kopen? Bied vanaf 110!

Norbert Cames - Synergie III met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Norbert Cames - Synergie IV met lijst! kopen? Bied vanaf 110!

Norbert Cames - Synergie IV met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen58 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Norbert Cames - Synergie II met lijst! kopen? Bied vanaf 110!

Norbert Cames - Synergie II met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Norbert Cames - Synergie V met lijst! kopen? Bied vanaf 110!

Norbert Cames - Synergie V met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Norbert Cames - Synergie I met lijst! kopen? Bied vanaf 110!

Norbert Cames - Synergie I met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst