3. Volledig aanbod
  5. kunstenaars
Joseph Klibansky - White Universe (Bronze) kopen? Bied vanaf 15000!Johan Tahon - Keramisch beeld + metalen staander ook van Tahon kopen? Bied vanaf 6000!Herman Brood - Acryl op doek: J. van Nazareth (met certificaat broodnodig en taxatierapport HBM kopen? Bied vanaf 5950!Lucebert - Grote gemengde techniek op papier - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 4750!

kunstenaars

Karel Appel - Rustende Beer - Zeldzame zeefdruk - ea exemplaar kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Rien Goene - Mannequin (met teckel) kopen? Bied vanaf 1250!Cornelis Kaay - Olieverf op doek: Figuren op een dorpsplein kopen? Bied vanaf 1250!

kunststromingen

RAAK Lampen - Frank Ligtelijn 'Globe' vloerlamp kopen? Bied vanaf 295!Peggy Crince le Roy - herinnering kopen? Bied vanaf 200!Thomas Buxo - unieke artistieke set, h 38,5 cm, gesigneerd kopen? Bied vanaf 155!Achille CASTIGLIONI - Rellemme pendant (Flos) kopen? Bied vanaf 125!

designers

Banksy - Dirty Funker - Let's Get Dirty (2006) kopen? Bied vanaf 300!Frank Sinatra - Try a Little Tenderness kopen? Bied vanaf 1!Frank Sinatra - A Man Alone kopen? Bied vanaf 1!Family - Fearless kopen? Bied vanaf 1!

vinyl

Overzicht van kunstenaars met huidig aanbod

 + internationale items
  • #
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z