Anna Doedijns (1942) Lijnets, Binnenhof Den Haag.
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 36 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 35
1 bieding