5. Grafische Vormgevers

Grafische Vormgevers

Opgericht in 1980

Grafische Vormgevers Nederland

De fusie tussen de Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten (GKf) en de Vereniging van Reclameontwerpers en Illustratoren leidde tot de Beroepsvereniging Grafische Vormgevers Nederland (GVN).

Er worden 23 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Dick Elffers - compositie met planten | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Dick Elffers - compositie met planten | pastel-/krijttekening - ingelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Hoogendoorn - Gemende techniek. Titel, 'Ontduikende morgen in De Voorde en de stoel van Kees' kopen? Bied vanaf 30!
Ton Hoogendoorn - Gemende techniek. Titel, 'Ontduikende morgen in De Voorde en de stoel van Kees'Schilderij

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen50 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anna Doedijns - gezicht op een molen kopen? Bied vanaf 15!
Anna Doedijns - gezicht op een molenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick Bruna - Technische Unie 100 jaar - Beeld kopen? Bied vanaf 75!
Dick Bruna - Technische Unie 100 jaar - BeeldBeeld / Object

Geplaatst doormameren

Jaartal1980
TechniekIJzer
Afmetingen8 cm x 8 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht360 g
GesigneerdHandgesigneerd
Anna Doedijns - Den Haag kopen? Bied vanaf 35!
Anna Doedijns - Den HaagGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Bouman - Houtsnede 'Hemelvaart winter '44 - '45' kopen? Bied vanaf 45!
Bert Bouman - Houtsnede 'Hemelvaart winter '44 - '45'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1945
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Wim Bijmoer - landschap kopen? Bied vanaf 75!
Wim Bijmoer - landschapTekening / Aquarel

Geplaatst doorjazzamusica

Jaartal1988
TechniekStift
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jacob Bosman - Geometrisch Abstract kopen? Bied vanaf 700!
Jacob Bosman - Geometrisch AbstractTekening / Aquarel

Geplaatst doorMDalen

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen59 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Bijmoer - LOT VAN 2 WERKEN / ORIGINEEL WERK / 35x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Wim Bijmoer - LOT VAN 2 WERKEN / ORIGINEEL WERK / 35x50cm / SIGTekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor Otte - nummer 36 kopen? Bied vanaf 36!
Cor Otte - nummer 36Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bab Siljee - PROCESSIE / ORIGINEEL WERK / 51x36cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Bab Siljee - PROCESSIE / ORIGINEEL WERK / 51x36cm / KADER / SIGTekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!
Mart Kempers - Zeefdruk - FuutGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1988
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van den Berg - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 275!
Jan van den Berg - Stilleven met bloemenSchilderij

Jaartal1982
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap kopen? Bied vanaf 35!
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschapGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otto Hetterscheid - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 175!
Otto Hetterscheid - zonder titel maar met lijst!Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1994
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Roemburg - Fraaie handgekleurde Ets - Hanen gevecht - zeer kleine oplage (5 stuks) kopen? Bied vanaf 28!
Kees van Roemburg - Fraaie handgekleurde Ets - Hanen gevecht - zeer kleine oplage (5 stuks)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Bijmoer - Tunesie , Oase , 1985 kopen? Bied vanaf 75!
Wim Bijmoer - Tunesie , Oase , 1985Schilderij

Geplaatst doorKcdv

Jaartal1985
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het water kopen? Bied vanaf 50!
Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het waterSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending!Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1999
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Anna Doedijns - Samenkerk Putte kopen? Bied vanaf 35!
Anna Doedijns - Samenkerk PutteGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen31.8 cm x 24.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg - Ardon, zeefdrukPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1960
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
Otto Hetterscheid - Gouache en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Otto Hetterscheid - Gouache en collage, Zonder titel - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekCollage
Afmetingen54 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Hoogendoorn - Gouache op board, Hoek van Holland kopen? Bied vanaf 40!
Ton Hoogendoorn - Gouache op board, Hoek van HollandSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1952
TechniekGouache
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst