5. Grafische Vormgevers

Grafische Vormgevers

Opgericht in 1980

Grafische Vormgevers Nederland

De fusie tussen de Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten (GKf) en de Vereniging van Reclameontwerpers en Illustratoren leidde tot de Beroepsvereniging Grafische Vormgevers Nederland (GVN).

Dick Bruna - Nijntje kopen? Bied vanaf 75!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Nijntje
TechniekKunsthars
Afmetingen30 x 17 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Ernie Marijke Morison - Kassen II kopen? Bied vanaf 55!
Ernie Marijke Morison (1938) Nederlands Kassen II
TechniekMonotype
Afmetingen26 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
Dick Bruna - Printed Art 0/2 (twee zeefdrukken) kopen? Bied vanaf 300!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Printed Art 0/2 (twee zeefdrukken)
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Mart Kempers - Grote Aquarel - boeket rozen - gesigneerd - 1988 - in passe partout kopen? Bied vanaf 41!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Aquarel - boeket rozen - gesigneerd - 1988 - in passe partout
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 41
1 bieding
Sybren Valkema - glazen vaas met ingelegde kleurvlakken kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands glazen vaas met ingelegde kleurvlakken
Afmetingen11 x 11 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Dick Bruna - Zeefdruk - de Trommelaar kopen? Bied vanaf 350!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Zeefdruk - de Trommelaar
Afmetingen74.5 x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 55!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands lot van vier werken
TechniekDroge Naald
Afmetingen78 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Anna Doedijns - Hendrika Anna Doedijns kopen? Bied vanaf 20!
Anna Doedijns (1942) Nederlands Hendrika Anna Doedijns
TechniekEts
Afmetingen13 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Henri Busy - Paarden Portret kopen? Bied vanaf 70!
Henri Busy (1937-2007) Nederlands Paarden Portret
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd
TechniekGouache
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Marten Toonder - Ollie B Bommel en Tom Poes, vroege tekening kopen? Bied vanaf 2000!
Marten Toonder (1912-2005) Nederlands Ollie B Bommel en Tom Poes, vroege tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Jaap Vegter - strip tekening kopen? Bied vanaf 100!
Jaap Vegter (1932-2003) Nederlands strip tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen120 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 100
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Ardon, zeefdruk
TechniekVaria
Afmetingen52 x 76 cm (h x b)
€ 50
Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 75
Dick Elffers - Acryl op papier kopen? Bied vanaf 75!
Dick Elffers (1910-1990) Acryl op papier
TechniekAcryl
Afmetingen61 x 86 cm (h x b)
€ 75
Dick Bruna - Boer Jan, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Boer Jan, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekOffset
Afmetingen34 x 24 cm (h x b)
€ 50
TechniekAcryl
Afmetingen61 x 72.5 cm (h x b)
€ 75
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Mart Kempers - La Vineuse kopen? Bied vanaf 80!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands La Vineuse
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Hans Peter Doebele - Meisje met touw kopen? Bied vanaf 50!
Hans Peter Doebele (1925) Nederlands Meisje met touw
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sybren Valkema - gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Dick Bruna - Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekOffset
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
€ 50
Mart Kempers - Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - kleine oplage - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - kleine oplage - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
TechniekKunsthars
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht kopen? Bied vanaf 35!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Amsterdam Bloemgracht
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Dick Elffers - zonder titel maar met lijst. kopen? Bied vanaf 95!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands zonder titel maar met lijst.
Afmetingen57 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Anna Doedijns - Boerderij kopen? Bied vanaf 20!
Anna Doedijns (1942) Nederlands Boerderij
TechniekEts
Afmetingen24.2 x 26.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 90!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands 'Trommelaartje'
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90