Jan van der Vaart - Kleine vaas

Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 500!Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 500!Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 500!Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 500!Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 500!
  • Jan van der Vaart (1931-2000)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1973
Stijl Dutch Design
Afmetingen 9 x 9 x 8 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Kleine vaas van Jan van der Vaart.
In zeer goede toestand.
Was altijd een objekt, nooit gebruikt als vaas.
In 1973 door mij gekocht bij Galerie Inart in Amsterdam
Altijd als Vitrine Objekt benutzt
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dintesheim d., Duitsland
Binnen Duitsland € 8,70
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50