Floris Meydam (1919-2011)
Floris Meijdam Leerdam 70s karaf Allegro
| Afmetingen | 25 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 563 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Kring Industriële Ontwerpers
| Afmetingen | 25 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 563 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 50 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20.5 x 32 x 32 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 27 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1028 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 24 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 19 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |