Floris Meydam (1919-2011) Dikwandige vaas met luchtbellen
Bied mee
Afmetingen | 17 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2660 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 15
Kring Industriële Ontwerpers
Afmetingen | 16 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gewicht | 2660 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 27.5 x 21 cm (h x b) |
Afmetingen | 11 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 10 x 6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |