5. Hedendaags Design

Hedendaags Design

Alessi - Blow Up fruitschaal kopen? Bied vanaf 50!
Alessi (1921) Italiaans Blow Up fruitschaal
Afmetingen4 x 45 x 45 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Alessi - fondueset kopen? Bied vanaf 100!
Alessi (1921) Italiaans fondueset
Afmetingen21 x 24 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100