5. Hedendaags Design

Hedendaags Design

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Alessi - Petnic kopen? Bied vanaf 50!
Alessi - Petnic

Design

Geplaatst doorMirtedeb_89

Afmetingen13 cm x 36 cm x 24 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Alessi - Ufficio Tecnico Alessi - round bread basket kopen? Bied vanaf 1!
Alessi - Ufficio Tecnico Alessi - round bread basket

Design

Geplaatst doorjanvanevelingen

Afmetingen7.5 cm x 20.5 cm x 20.5 cm (h x b x d)
Gewicht0.411 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker

A&E Design - Vintage Fagerhult xxl design bureaulamp gemaakt in 1975. kopen? Bied vanaf 125!
A&E Design - Vintage Fagerhult xxl design bureaulamp gemaakt in 1975.

Design

Geplaatst doorIGS_Art

Jaartal1975
Afmetingen58 cm x 102 cm x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Alessi - Fluitketel - Michael Graves voor Alessi - ontwerp 1985 kopen? Bied vanaf 50!
Alessi - Fluitketel - Michael Graves voor Alessi - ontwerp 1985

Design

Geplaatst doorElitepauper

Afmetingen24 cm x 23 cm (h x b)
Gewicht270 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Alessi - Brood-/fruitmand kopen? Bied vanaf 50!
Alessi - Brood-/fruitmand

Design

Geplaatst doormplein

Afmetingen8.5 cm x 27.5 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker