Alessi (1921) Blow Up fruitschaal
Bied mee
Afmetingen | 4 x 45 x 45 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 50
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 21 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |