5. Academie Royale

Academie Royale

Jos Albert - binnen tuin hoeve (c7) kopen? Bied vanaf 95!
Jos Albert (1886-1981) Belgisch binnen tuin hoeve (c7)
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Jacques Philippe Le Bas - naar een werk van Adriaen Brouwer - Le bon marie kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Philippe Le Bas (1707-1783) Frans naar een werk van Adriaen Brouwer - Le bon marie
Techniek Gravure
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Sluijters - Litho van baby in pasteltinten kopen? Bied vanaf 20!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Litho van baby in pasteltinten
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 20