Academie Royale (Brussel)
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 32 x 28 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 33 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Rotaprint |
| Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 50.5 x 42 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |