5. Academie Royale

Academie Royale

Jan Sluijters - Baby in de wieg kopen? Bied vanaf 31!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Baby in de wieg
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 31
Direct kopen
Jan Sluijters - 'moeder met kind' 1950 (hoogdruk, ingelijst)-vermeld in bijgeleverd boek kopen? Bied vanaf 225!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands 'moeder met kind' 1950 (hoogdruk, ingelijst)-vermeld in bijgeleverd boek
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jean Lurcat - LES TAPISSERIES " DU CHANT DU MONDE " kopen? Bied vanaf 100!
Jean Lurcat (1892-1966) Frans HET TAPIJSTER “LIED VAN DE WERELD”.
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 189!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Naakt. Staande vrouw.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 189
Direct kopen
Jacques Beauvarlet - La Pêche kopen? Bied vanaf 250!
Jacques Beauvarlet (1731-1797) Frans La Pêche
Techniek Gravure
Afmetingen 50.5 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen