Vereniging van beeldende kunstenaars
Techniek | Ets |
Afmetingen | 30 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 32 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 83 x 112 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |