5. Buut 110

Buut 110

Buut 110

Vereniging van beeldende kunstenaars

Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Marry Hovig - Ets eigen druk kopen? Bied vanaf 95!
Marry Hovig (1942-1991) Nederlands Ets eigen druk
TechniekEts
Afmetingen73 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Wonder Woman - Ets
TechniekEts
Afmetingen5 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32