Wedgwood (1759)
1 lampvoet met kap
| Afmetingen | 49 x 32 cm (h x b) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
| Gewicht | 833 g |
| Afmetingen | 4 x 28 cm (h x b) |
| Afmetingen | 31 x 31 cm (h x b) |
| Afmetingen | 5 x 31 x 31 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Afmetingen | 1 x 12 x 1 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 12 x 9 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Afmetingen | 16 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 27 x 27 cm (h x b) |
| Gewicht | 550 g |
| Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
| Afmetingen | 6 x 5 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2500 g |
| Afmetingen | 14 x 24 x 16 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 2 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 28 x 13.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 825 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
| Afmetingen | 33 x 20 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1730 g |
| Afmetingen | 32 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 50 x 15 x 15 cm (h x b x d) |