5. Felix Meritis

Felix Meritis

Opgericht in 1777 - opgeheven in 1889

Felix Meritis

Felix Meritis was een genootschap in Amsterdam, dat gevestigd was in het gelijknamige pand aan de Keizersgracht. Het genootschap was geïnspireerd door de verlichting, en richtte zich op de bevordering van kunst en wetenschap. Door middel van de gezellige omgeving kon men de basis leggen voor kennis, deugd en geluk, en dit wilde Felix Meritis dan ook bereiken.

Johann Georg van Caspel - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!
Johann Georg van Caspel (1870-1928) Nederlands Stilleven
Afmetingen 54 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen