5. Philadelphia Art

Philadelphia Art

Opgericht in 1887 - opgeheven in 1940

Philadelphia Art-Club

Zoals de naam al doet vermoeden, werd de Art Club of Philadelphia, oftwel de Philadelphia Art-Club, opgericht in Philadelphia in de Verenigde Staten. De club werd opgericht om de kunsten te bevorderen en bood een podium voor kunsttentoonstellingen. De prijs die elk jaar door de Philadelphia Art-Club aan een kunstenaar werd uitgereikt, werd gezien als een van de meest prestigieuze prijzen van het land.

Willy Sluiter - Man op een paard kopen? Bied vanaf 80!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Man op een paard
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.6 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Willy Sluiter - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 750!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Spelende kinderen
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen