Frits Anton van der Horst (1946)
Et, Samen wandelen, fietsen en? - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 35