5. De Kring Delft

De Kring Delft

Opgericht in 1946 - opgeheven in 1973

Cornelis Jan Mension - Drie jonge vosjes kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Jan Mension (1882-1950) Nederlands Drie jonge vosjes
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Tosca van den Haak - Brutaal vogeltje kopen? Bied vanaf 500!
Tosca van den Haak (1918-2012) Nederlands Brutaal vogeltje
Techniek Brons
Afmetingen 16.5 x 7 x 15.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Ben Hoezen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Ben Hoezen (1935-2021) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Kunststof
Afmetingen 29 x 20 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Reggi Scherpbier - Boerenlandschap kopen? Bied vanaf 85!
Reggi Scherpbier (1910-1991) Nederlands Boerenlandschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Frits Weiland - Boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Frits Weiland (1888-1950) Nederlands Boerderij
Afmetingen 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Frits Weiland - de jonge violist kopen? Bied vanaf 59!
Frits Weiland (1888-1950) Nederlands de jonge violist
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Jo Drinkwaard - 'Michael'. kopen? Bied vanaf 58!
Jo Drinkwaard (1920) Nederlands 'Michael'.
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Direct kopen