Hendrik Schaap (1878-1955) Boompjes, Rotterdam
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 70 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 600