Opgericht in 1946 - opgeheven in 1973
Vereniging voor Schone Kunsten De Kring (Delft)
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 59 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16.5 x 7 x 15.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 29 x 20 x 13 cm (h x b x d) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 84 x 114 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 64 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |