5. Postimpressionisme

Postimpressionisme

Opgericht in 1870 - opgeheven in 1880

Postimpressionisme

Postimpressionisme omvat verscheidene stijlexperimenten die voortkwamen vanuit het impressionisme. De kunstenaars van het postimpressionisme wilden losbreken van het impressionisme. Ze verwierpen de impressionistische focus op optische perceptie, en gaven hun voorkeur aan het uitdrukken van emotie en symbolisme in het schilderij. Dit gebeurde vaak door vereenvoudigd kleurgebruik en vormen. Hierin werden ze geïnspireerd door Japanse printen.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Pierre Bonnard - Le bain kopen? Bied vanaf 695!
Pierre Bonnard - Le bainPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorbruk21
Eindtijd 30-11-2022 om 21:31
Jaartal1926
TechniekLitho
Afmetingen36.50 cm x 27.50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Bonnard - Landschap bij Le Cannet - grote kleurenlitho (Mourlot) kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Bonnard - Landschap bij Le Cannet - grote kleurenlitho (Mourlot)Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorMiles
Eindtijd 16-12-2022 om 19:33
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst