3. Volledig aanbod
  5. kunstenaars
Piet Schoenmakers - Vrouwen naakt kopen? Bied vanaf 10000!Guy Vandenbranden - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 3200!Alex Katz - „Christy“,Aquatintaradierung,handsigniert.nummeriert kopen? Bied vanaf 3200!Marlene Dumas - Map met grote zeefdrukken van o.a. Marlene Dumas, Rob Scholte 2/100 kopen? Bied vanaf 3000!

kunstenaars

Jesus Rafael Soto - 3x Carré virtuel rouge, blue en grisse. kopen? Bied vanaf 1175!Jan te Wierik - schilderij op board, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1150!Dirk Breed - Gemaal De Lynden kopen? Bied vanaf 1100!Nic Jonk - "Sedes sapientiae" - zeer fors bronzen beeld in zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 1050!

kunststromingen

Dale Chihuly - Lightbox with 4 fiori kopen? Bied vanaf 1950!Borek Sipek - 7-lichts verzilverde kandelaar, Simon - Uitgevoerd door Driade kopen? Bied vanaf 600!Paul Kingma - Salontafel met natuurstenen blad (Zwaar!) kopen? Bied vanaf 400!Delphine Boël - Vier porseleinen borden, Infinite Blabla kopen? Bied vanaf 250!

designers

Richard Deacon - Something For Everyone--Vinyl-Platte mit Cover ,signiert kopen? Bied vanaf 200!Joe Jackson - Promotional Poster of Body & Soul kopen? Bied vanaf 40!Family - Family Entertainment kopen? Bied vanaf 10!Various artists - Mojo Club Presents Dancefloor Jazz Vol. Two (For What It's Worth) kopen? Bied vanaf 10!

vinyl

Overzicht van kunstenaars met huidig aanbod

 + internationale items
  • #
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z