5. Jolanda Prinsen

Jolanda Prinsen (1947)

4 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jolanda PRINSEN (Haarlem 1947)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Jolanda Prinsen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst