5. Maria Donker

Maria Donker (1962)

3 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Maria DONKER (Den Haag 1962)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996 kopen? Bied vanaf 25!

Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maria Donker - houtsnede - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!

Maria Donker - houtsnede - zonder titel

Geplaatst doorimre9

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Maria Donker - Klanken beroeren gras en golven kopen? Bied vanaf 65!

Maria Donker - Klanken beroeren gras en golven

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst