5. Bert Grotjohann

Bert Grotjohann (1939)

1 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Bert (Albert Cornelis Johannes) GROTJOHANN (Rotterdam 1939).

Geboren in Rotterdam 21-02-1939. Beeldhouwer, grafisch ontwerper, glasschilder, glaskunstenaar, schilder, tekenaar, etser, lithograaf. Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (Amsterdam) (1956-1959). Leerling van Gerrit van ’t Net. Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam (eindexamen in 1973). Werkzaam geweest in Rotterdam, Schoorl en Amsterdam. Onderscheiden met de Thérèse van Duyl - Schwartzeprijs voor pentekening De grijze havens (22 september 1967). Lid van Arti et Amicitiae (1965 - heden), Vereniging van Nederlandse beeldende kunstenaars ‘de Brug’ (1972) en Pulchri Studio, Den Haag(2005 - heden).

Bert Grotjohann - Lijnets kopen? Bied vanaf 30!

Bert Grotjohann - Lijnets

Geplaatst doorCello1

Eindtijd23-07-2021 om 20:36

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen39.8 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst