5. Curiosa

Curiosa

3 aangeboden items / 560 verkochte items

FA. (167 x Favoriet)

Curiosa

2 aangeboden items van deze kunstenaar

W. Schuller olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 35!

W. Schuller olieverf schilderij

Geplaatst doorOudenNieuw

Eindtijd13-07-2021 om 22:28

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen19 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tolle Glasflasche mit Silber 84 kopen? Bied vanaf 120!

Tolle Glasflasche mit Silber 84

Curiosa

Geplaatst doordelcarmen

Eindtijd27-07-2021 om 21:10

VerzendingInternationaal

Periode1910 t/m 1929
Afmetingen31 cm x 18 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker