5. BRAK VVK

BRAK VVK

Opgericht in 1978 - opgeheven in 2005

Voorburgse Vereniging van Kunstenaars BRAK VVK

De Voorburgse Vereniging van Kunstenaars BRAK VVK is in 2005 gefuseerd met de Leidschendamse Kunstenaars Vereniging LKV. Twee jaar later werd de Nederlandse Vereniging Arti et Industriae ook toegevoegd, en ontstond de Nederlandse Vereniging Arti et Industriae Brak - LKV, ook wel ArtiBrak.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam kopen? Bied vanaf 30!
Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam

Geplaatst doorrobertjanssen1

Eindtijd02-04-2022 om 21:49

Jaartal1929
TechniekEts
Afmetingen72 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst