5. Kunstkring Kyra

Kunstkring Kyra

Opgericht in 1965 - opgeheven in 1965

Kunstkring Kyra

De oprichters van Kunstkring Kyra wilden meer aandacht voor kunstenaars uit hun eigen streek, namelijk Noord- en Middenlimburg. Ze wilden vooral eigentijdse kunst aan bod laten komen. Een half jaar na de oprichting van Kunstkring Kyra werden er al fuseringsgesprekken gevoerd. Samen met de Stichting Vrije Expressie, fuseerde Kunstkring Kyra tot De Vrije Academie, sinds 2005 Kunstencentrum Venlo en Omstreken geheten.

Wijnand Thönissen - De twee ruiters kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Thönissen (1940) Nederlands De twee ruiters
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!
Harr Scheffer (1937-2016) Nederlands Sibculo
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65.5 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Wijnand Thönissen - zeefdruk: stilleven - 1992 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Thönissen (1940) Nederlands zeefdruk: stilleven - 1992
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50