5. Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar is een vereniging voor professioneel beeldend kunstenaars die ontstond in het begin van de jaren zeventig toen een groep van beeldend kunstenaars in Wassenaar zich verenigden om invulling te kunnen geven aan het kunstbeleid van de gemeente. Ze wilden de Wassenaarse beeldende kunst voor een breder publiek toegankelijk maken. Zo ontstond de Vereniging voor Wassenaarse Beeldend Kunstenaars, tegenwoordig Kunstgroep Wassenaar geheten. De kunstgroep heeft een eigen galerie in een gerestaureerde molen. Iedere maand wordt een een expositie georganiseerd waar werk van leden en gastexposanten wordt getoond.

Er worden 10 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Paul Citroen - Litho Portret kopen? Bied vanaf 40!
Paul Citroen - Litho Portret

Geplaatst doorCello1

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - litho: 2 heren - 1971 + voorblad met foto van Paul Citroen kopen? Bied vanaf 55!
Paul Citroen - litho: 2 heren - 1971 + voorblad met foto van Paul Citroen

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 350!
Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - Litho: "Piet" - 1976 kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen - Litho: "Piet" - 1976

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - potloodgesigneerde Litho portret jonge vrouw - oplage 100 ex - GROOT! kopen? Bied vanaf 28!
Paul Citroen - potloodgesigneerde Litho portret jonge vrouw - oplage 100 ex - GROOT!

Geplaatst doorartpointamsterdam

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - litho - Piet Clement kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen - litho - Piet Clement

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - Litho - 1977 kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen - Litho - 1977

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ellen van Toor - & Susan Schilkamp - Vraagtekening kopen? Bied vanaf 145!
Ellen van Toor - & Susan Schilkamp - Vraagtekening

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ellen van Toor - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Ellen van Toor - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen76 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 30!
Paul Citroen - litho - Mart Kempers

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst