5. Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar

Kunstgroep Wassenaar is een vereniging voor professioneel beeldend kunstenaars die ontstond in het begin van de jaren zeventig toen een groep van beeldend kunstenaars in Wassenaar zich verenigden om invulling te kunnen geven aan het kunstbeleid van de gemeente. Ze wilden de Wassenaarse beeldende kunst voor een breder publiek toegankelijk maken. Zo ontstond de Vereniging voor Wassenaarse Beeldend Kunstenaars, tegenwoordig Kunstgroep Wassenaar geheten. De kunstgroep heeft een eigen galerie in een gerestaureerde molen. Iedere maand wordt een een expositie georganiseerd waar werk van leden en gastexposanten wordt getoond.

Paul Citroen - Litho: Ella - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Ella - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Paul Citroen - Litho: Anneloor - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Anneloor - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Paul Citroen - Portret van mijn vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Portret van mijn vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Ellen van Toor - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 30!
Ellen van Toor (1958) Nederlands Fruitschaal
Afmetingen 50 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Piet Zwart - Statistische tabellen en letters. kopen? Bied vanaf 599!
Piet Zwart (1885-1977) Nederlands Statistische tabellen en letters.
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen