Pieter Vermeulen (1949)
Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot)
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 165.5 x 156 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |