5. Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Opgericht in 1947

De Gemeenschap Beeldende Kunstenaars, oftewel de GBK, werd opgericht met als doel de belangenbehartiging van Gelderse kunstenaars in de beeldende kunst, en het tot stand brengen en onderhouden van contacten tussen kunstenaars onderling, en met kunstliefhebbers. Volgende de Gemeenschap Beeldende Kunstenaars wordt op deze manier de kansen van de kunstenaars vergroot. Ongeveer 300 leden zijn aangesloten bij deze vereniging.

Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 165.5 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Agua dulce III kopen? Bied vanaf 175!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Agua dulce III
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Jazz icoon Billie Holiday
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan van Doorn - Figuren. kopen? Bied vanaf 69!
Jan van Doorn (1911-1993) Nederlands Figuren.
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981. kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981.
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 305!
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 305
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 260!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 260
Klaas Gubbels - Gezin 1954 kopen? Bied vanaf 220!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gezin 1954
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 220
Theo Elfrink - Landschap Mehr kopen? Bied vanaf 600!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Landschap Mehr
Afmetingen 122 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Pentekening - 1983 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Pentekening - 1983
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.299
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.399
Direct kopen
Klaas Gubbels - Acryl verf op karton: Stilleven - 2011 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Acryl verf op karton: Stilleven - 2011
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.295
Direct kopen
Klaas Gubbels - Teerdruk: Bruine kan - 2018 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Teerdruk: Bruine kan - 2018
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 750!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!)
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: kan - 2004 kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: kan - 2004
Afmetingen 60.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan - 2004 (groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: kan - 2004 (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ets - 1984
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Elfrink - Erf Boerderij (onbekend) kopen? Bied vanaf 40!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Erf Boerderij (onbekend)
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Klaas Gubbels - Kunstenaarseditie; oplage 20 - Koffiekop met lepel kopen? Bied vanaf 535!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kunstenaarseditie; oplage 20 - Koffiekop met lepel
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 36.7 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 1672 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 535
Direct kopen
Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 'De Hond' (mooi gelijst)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR)
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 90!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Klaas Gubbels - ets: tafel kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands ets: tafel
Techniek Ets
Afmetingen 47.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Elly Kuipers - Schepen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!
Elly Kuipers (1938-2016) Nederlands Schepen - Olieverf op doek
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 225!
Techniek IJzer
Afmetingen 12.5 x 9.3 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gemengde techniek op papier: rode kan (groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Direct kopen
Klaas Gubbels - RICARD ("aan Marty Six") kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands RICARD ("aan Marty Six")
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.999
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven met ketel kopen? Bied vanaf 410!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven met ketel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven (handgekleurd door de kunstenaar)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Theo van der Horst - Vrouw bij maanlicht kopen? Bied vanaf 30!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Vrouw bij maanlicht
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Jan van Doorn - Vissen op het droge kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Doorn (1911-1993) Nederlands Vissen op het droge
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen