Klaas Gubbels (1934)
Koffietafel
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 86 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 475