5. Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Opgericht in 1947

De Gemeenschap Beeldende Kunstenaars, oftewel de GBK, werd opgericht met als doel de belangenbehartiging van Gelderse kunstenaars in de beeldende kunst, en het tot stand brengen en onderhouden van contacten tussen kunstenaars onderling, en met kunstliefhebbers. Volgende de Gemeenschap Beeldende Kunstenaars wordt op deze manier de kansen van de kunstenaars vergroot. Ongeveer 300 leden zijn aangesloten bij deze vereniging.

Theo van der Horst - Schilderij zie foto kopen? Bied vanaf 50!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Schilderij zie foto
Afmetingen 56 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - Keramieken vaas kopen? Bied vanaf 899!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Keramieken vaas
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 899
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleve kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleve
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Fons Verstraeten - in 1952 expressionistisch geschilderd Oostenrijks en Frans (Verso) landschap kopen? Bied vanaf 35!
Fons Verstraeten (1922-2017) Nederlands in 1952 expressionistisch geschilderd Oostenrijks en Frans (Verso) landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Direct kopen
Klaas Gubbels - Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan'
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Ted Felen - Israël kopen? Bied vanaf 200!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Israël
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Theo Elfrink - Grossage kopen? Bied vanaf 45!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Grossage
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66.3 x 51.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen) kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen)
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Klaas Gubbels - Olieverf op papier: Stilleven - 2004 kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Olieverf op papier: Stilleven - 2004
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Klaas Gubbels - Sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk - 2006
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 38 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek - 2022 kopen? Bied vanaf 1395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek - 2022
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Klaas Gubbels - Nieuwjaarstafel, litho (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Nieuwjaarstafel, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!)
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Jan Homan - gesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 49!
Jan Homan (1919-1991) Nederlands gesigneerde houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 55 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 49
Direct kopen
Klaas Gubbels - boven de stad kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands boven de stad
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Janneke Viegers - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Janneke Viegers (1952) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 202 x 202 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Klaas Gubbels - hand ingekleurde zeefdruk: Stilleven - 1979 - 2021 (uniek item!) kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands hand ingekleurde zeefdruk: Stilleven - 1979 - 2021 (uniek item!)
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Klaas Gubbels - met de hand ingekleurde grote zeefdruk (Aquarel) - 2002 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands met de hand ingekleurde grote zeefdruk (Aquarel) - 2002
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2021 kopen? Bied vanaf 2399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2021
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.399
Direct kopen
Klaas Gubbels - grote ets/aquatint, met de hand bewerkt met aquarel: "Mijn model" - 1987 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote ets/aquatint, met de hand bewerkt met aquarel: "Mijn model" - 1987
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen