5. d'Auderghem

d'Auderghem

Opgericht in 1932

Cercle Artistique d'Auderghem

In het interbellum was de kunstenaarsvereniging Cercle Artistique d'Auderghem actief in de Brusselse gemeente Oudergem. Deze groep wilde graag een museum in Oudergem en daarom schonken de leden van de vereniging werken aan de gemeente. De Cercle Artistique d'Auderghem gaf grafiek uit, organiseerde tentoonstellingen en was ook actief in het liefdadigheidswerk in de gemeente.

Maurice Langaskens - La fuite des heures kopen? Bied vanaf 80!
Maurice Langaskens (1884-1946) Belgisch La fuite des heures
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Kurt Peiser - Afscheid kopen? Bied vanaf 60!
Kurt Peiser (1887-1962) Belgisch Afscheid
Techniek Litho
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen