5. Fryske Kultuerried

Fryske Kultuerried

Opgericht in 1945

Fryske Kultuerried

Al in de oorlog werd de basis voor dit initiatief gelegd. De Fryske Kultuerried was een culturele raad die zich na de oorlog bezig hield met sociale en geografische cultuurspreiding, muzische vorming, onderhoud van contacten met gewestelijke en landelijke organisaties. Daarnaast organiseerde de Fryske Kultuerried cursessen die de amateuristische kunstbeoefening moest verhogen.

Jan Kooistra - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 30!
Jan Kooistra (1950) Nederlands Stilleven met bloemen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Co Cordèl - olieverf op board: stilleven- 2011 kopen? Bied vanaf 795!
Co Cordèl (1957) Nederlands olieverf op board: stilleven- 2011
Afmetingen 39.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Hollie Witteveen - Zomeravond ingelijst schilderij prachtige staa kopen? Bied vanaf 50!
Hollie Witteveen (1948) Nederlands Zomeravond ingelijst schilderij prachtige staa
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Kooistra - Fraai werk van Jan Kooistra kopen? Bied vanaf 30!
Jan Kooistra (1950) Nederlands Fraai werk van Jan Kooistra
Techniek Aquarel
Afmetingen 79 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Jan Kooistra - Peren op fruitschaal. kopen? Bied vanaf 25!
Jan Kooistra (1950) Nederlands Peren op fruitschaal.
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Jan Kooistra - Appels met vaas kopen? Bied vanaf 25!
Jan Kooistra (1950) Nederlands Appels met vaas
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen