5. Fryske Kultuerried

Fryske Kultuerried

Opgericht in 1945

Fryske Kultuerried

Al in de oorlog werd de basis voor dit initiatief gelegd. De Fryske Kultuerried was een culturele raad die zich na de oorlog bezig hield met sociale en geografische cultuurspreiding, muzische vorming, onderhoud van contacten met gewestelijke en landelijke organisaties. Daarnaast organiseerde de Fryske Kultuerried cursessen die de amateuristische kunstbeoefening moest verhogen.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jopie Huisman - De schatten van oude Jouke 1977 kopen? Bied vanaf 50!
Jopie Huisman - De schatten van oude Jouke 1977

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVBijl

Jaartal1977
TechniekVaria
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Anton Voorzanger - Fraai impressionistisch Aquarel - waterlelies / verso zittend naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Anton Voorzanger - Fraai impressionistisch Aquarel - waterlelies / verso zittend naakt - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal2001
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Kooistra - Bloemen kopen? Bied vanaf 60!
Jan Kooistra - Bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorWimlin16

TechniekAquarel
Afmetingen76 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst