5. Art Construit

Art Construit

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1961

Art Construit

Art Construit werd in 1960 opgericht door enkele oud leden van Formes. De focus van de groep lag op het verbreden van het draagvlak voor het constructivisme. Daarnaast kozen zij er ook voor om deze kunst te plaatsen in een veel ruimere context dan alleen de geometrische abstractie. Zo was er ook ruimte voor kinetische kunst, op-art en lyrische abstractie. De groep heeft slechts een jaar bestaan, en daarin twee publicaties uitgebracht. In vergelijking met Formes en daarvoor Art Abstrait slaagde Art Construit er in om enkele internationale tentoonstellingen te houden.

Guy Vandenbranden - Zeefdruk - Gesigneerd - 60x50 cm kopen? Bied vanaf 215!
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Paul Van Hoeydonck - zeefdruk, gesigneerd, 70x50 cm, 1975 kopen? Bied vanaf 120!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch zeefdruk, gesigneerd, 70x50 cm, 1975
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Paul Van Hoeydonck - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 115!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Compositie (1992) - Gouache kopen? Bied vanaf 2500!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Compositie (1992) - Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 102 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Kathedraal 5 kopen? Bied vanaf 500!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Kathedraal 5
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Paul Van Hoeydonck - zonder titel kopen? Bied vanaf 895!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 37 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Direct kopen
Guy Vandenbranden - lettre de cachet kopen? Bied vanaf 575!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch lettre de cachet
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Kathedraal 4 kopen? Bied vanaf 575!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Kathedraal 4
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Paul Van Hoeydonck - No title kopen? Bied vanaf 700!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch No title
Techniek Overig
Afmetingen 27 x 27 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Direct kopen
Paul Van Hoeydonck - No title kopen? Bied vanaf 350!
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Paul Van Hoeydonck - Retrospectief kopen? Bied vanaf 40!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch Retrospectief
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Guy Vandenbranden - geometrie kopen? Bied vanaf 175!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch geometrie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen