Teun Voeten (1961) Fotografie, Stadhuis Brussel - Ingelijst
Bied mee
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 77 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60