5. Nieuwe Beelding

Nieuwe Beelding

Nieuwe Beelding

De groep de Nieuwe Beelding, opgericht in de jaren '70, deelt zijn naam met de kunstheorie de Nieuwe Beelding van het begin van de 20ste eeuw. Maar waar Mondriaan en Van Doesburg zich bezighielden met een radicale hervorming van de kunst, is deze Nieuwe Beelding gefocust op de op-art en het kinetisme, soms ook wel 'geprogrammeerde' kunst genoemd.

Francois Morellet - Ohne Titel. 70er Jahre Seltene Radierung, Prägung/Blinddruck 93/100 kopen? Bied vanaf 525!
Francois Morellet (1926-2016) Frans Zonder titel. Zeldzame ets uit de jaren 70, reliëf/blinde afdruk 93/100
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen49.6 x 43.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Francois Morellet - 40.000 Autos (Schwarz) kopen? Bied vanaf 875!
Francois Morellet (1926-2016) Frans 40.000 auto's (zwart)
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Francois Morellet - Francois Morellet - 40.000 Quadrate (Weiß) kopen? Bied vanaf 875!
Francois Morellet (1926-2016) Frans Francois Morellet - 40.000 vierkantjes (wit)
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875