Francois Morellet (1926-2016) Zonder titel. Zeldzame ets uit de jaren 70, reliëf/blinde afdruk 93/100
Bied mee
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Afmetingen | 49.6 x 43.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 525