5. Doe stil voort

Doe stil voort

Opgericht in 1903 - opgeheven in 1918

Doe Stil Voort

Doe stil voort was een vereniging van beeldende kunstenaars in Brussel. Tijdens de Eerste Wereldoorlog was de vereniging niet actief. Het doel van Doe stil voort was om de kunst en de letteren te bevorderen. Tijdens de eerste tentoonstellingen van de vereniging werd avant-gardisme geweerd, terwijl de tweede fase meer avant-garde gericht was. De tentoonstelling in 1918 had zelfs zoveel succes dat er twee reeksen moesten worden gemaakt.

Piet Mondriaan - Verschoven van het licht tot in de mist kopen? Bied vanaf 65!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Verschoven van het licht tot in de mist
Techniek Serie/Box
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
€ 65
Piet Mondriaan - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands 3 boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 50
Piet Mondriaan - Evolution Ausstellungsplakat Düsseldorf 2022 kopen? Bied vanaf 40!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Poster van de tentoonstelling Evolution Düsseldorf 2022
Techniek Offset
Afmetingen 84.1 x 59.4 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jan Sluijters - Baby in de wieg kopen? Bied vanaf 31!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Baby in de wieg
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 31
Direct kopen
Jan Sluijters - 'moeder met kind' 1950 (hoogdruk, ingelijst)-vermeld in bijgeleverd boek kopen? Bied vanaf 225!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands 'moeder met kind' 1950 (hoogdruk, ingelijst)-vermeld in bijgeleverd boek
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 189!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Naakt. Staande vrouw.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 189
Direct kopen
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 299!
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 299
Direct kopen