5. Doe stil voort

Doe stil voort

Opgericht in 1903 - opgeheven in 1918

Doe Stil Voort

Doe stil voort was een vereniging van beeldende kunstenaars in Brussel. Tijdens de Eerste Wereldoorlog was de vereniging niet actief. Het doel van Doe stil voort was om de kunst en de letteren te bevorderen. Tijdens de eerste tentoonstellingen van de vereniging werd avant-gardisme geweerd, terwijl de tweede fase meer avant-garde gericht was. De tentoonstelling in 1918 had zelfs zoveel succes dat er twee reeksen moesten worden gemaakt.

Jan Sluijters - topcollectie boeken (3) kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands topcollectie boeken (3)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
€ 75
Prosper De Troyer - Mälmgreen en zijn lotgenoten kopen? Bied vanaf 500!
Prosper De Troyer (1880-1961) Belgisch Mälmgreen en zijn lotgenoten
Afmetingen115 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 500