5. Unit One

Unit One

Opgericht in 1933 - opgeheven in 1934

Unit One

Unit One was een Britse groep die door Paul Nash werd gevormd om moderne kunst, architectuur en design te promoten. Op het moment van oprichting waren er twee grote stromingen in de moderne kunst, namelijk de abstracte kunst en het surrealisme. Unit One omvatte het gehele spectrum, aangezien de oprichter Nash zowel abstracte als surrealistische kunst maakte. Unit One zou staan voor de expressie van een volledig hedendaagse geest. Er is één groepstentoonstelling geweest, in 1934, die werd vergezeld door een boek genaamd Unit One: The Modern Movement in English Architecture, Painting and Sculpture.

Henry Moore - Three Seated Figures kopen? Bied vanaf 595!
Henry Moore (1898-1986) Engels Three Seated Figures
TechniekLitho
Afmetingen60 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595