Paula Sluiter (1903-1993)
Uil op muizenjacht - grote ets - oplage 50
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38.5 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |