5. Odis

Odis

Opgericht in 1927 - opgeheven in 2004

Schilderessenvereniging Odis

In de 18e eeuw waren al diverse herensociëteiten aanwezig in Den Haag. In 1921 werd de eerste vrouwensociëteit opgericht. Uiteindelijk splitste zich een groep schilderessen af, en werd ODIS gevormd. Odis was een Nederlands kunstenaarscollectief in Den Haag, waar alleen vrouwen lid van konden worden. De doelstellingen binnen Odis waren de beoefening van de beeldende kunsten en de kunstnijverheid, het houden van tentoonstellingen en kunstverlotingen.

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 80!
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1982
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst doorRosser

Jaartal1956
Afmetingen52 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoinette van Hoytema - Doorkijkje, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Antoinette van Hoytema - Doorkijkje, olieverf op doek (netjes ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1961
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Ronnie Meerts - Antieke poppen, ets kopen? Bied vanaf 45!
Ronnie Meerts - Antieke poppen, ets

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Ronnie Meerts - Litho

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout