Antoinette van Hoytema (1875-1967)
Olieverf op doek, Stilleven met plant
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
€ 100