WMF (1853)
Ikora messing vaas
Bied mee
Afmetingen | 18.5 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 75
Afmetingen | 32 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 90 x 43 cm (h x b) |
Afmetingen | 34 x 50 x 48 cm (h x b x d) |