5. Duits Design

Duits Design

WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen kopen? Bied vanaf 89!
WMF (1853) Duits Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen
Afmetingen15.5 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 89
WMF - Zwaar verzilverde 12 delig cassette kopen? Bied vanaf 750!
WMF (1853) Duits Zwaar verzilverde 12 delig cassette
Afmetingen34 x 50 x 48 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 750
Peill & Putzler - Hanglamp model Bolero by Dieter Sieger kopen? Bied vanaf 345!
Peill & Putzler (1947-1997) Duits Hanglamp model Bolero by Dieter Sieger
Afmetingen90 x 43 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 345