5. Duits Design

Duits Design

WMF - Ikora messing vaas kopen? Bied vanaf 75!
WMF (1853) Duits Ikora messing vaas
Afmetingen 18.5 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
WMF - **Prijs Verlaagd** Art Nouveau vaasje 1886-1903 kopen? Bied vanaf 85!
WMF (1853) Duits **Prijs Verlaagd** Art Nouveau vaasje 1886-1903
Afmetingen 32 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 85
Peill & Putzler - Hanglamp model Bolero by Dieter Sieger kopen? Bied vanaf 250!
Peill & Putzler (1947-1997) Duits Hanglamp model Bolero by Dieter Sieger
Afmetingen 90 x 43 cm (h x b)
€ 250
WMF - Zwaar verzilverde 12 delig cassette kopen? Bied vanaf 750!
WMF (1853) Duits Zwaar verzilverde 12 delig cassette
Afmetingen 34 x 50 x 48 cm (h x b x d)
€ 750