5. Nederlandse Illustratoren

Nederlandse Illustratoren

Opgericht in 1985

Nederlandse Vereniging voor Illustratoren

In Nederland hebben illustratoren zich verenigd in de Nederlandse Vereniging voor Illustratoren (N.I.C.). Bij de oprichting heette deze vereniging de Nederlandse Illustratoren Club, vandaar de afkorting N.I.C. De club werd opgericht met als doel de onderlinge contacten tussen de illustratoren te bevorderen, maar heeft zich ontwikkeld tot een vereniging die de beroepsbelangen van de leden behartigt.

Eddy Samson - Prachtig schilderij ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Eddy Samson (1914-1981) Nederlands Prachtig schilderij ingelijst
Afmetingen 68 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Cees Bantzinger - meisje in café 1974 - tekening/aquarel - mooi ingelijst- incl hardcoverboek kopen? Bied vanaf 90!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands meisje in café 1974 - tekening/aquarel - mooi ingelijst- incl hardcoverboek
Techniek Potlood
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Cees Bantzinger - Aquarel, 4 portreten van mensen kopen? Bied vanaf 40!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Aquarel, 4 portreten van mensen
Techniek Aquarel
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Cees Bantzinger - Vrouw in klederdracht kopen? Bied vanaf 59!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Vrouw in klederdracht
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Ton van Tast - Kevers en Torren, een reproductie. kopen? Bied vanaf 35!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Kevers en Torren, een reproductie.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ton van Tast - Potloodtekening: Een muzikant, die voor de spiegel staat met eremedaille kopen? Bied vanaf 75!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Potloodtekening: Een muzikant, die voor de spiegel staat met eremedaille
Techniek Potlood
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Ton van Tast - Aquarel: Surrealistische compositie met reuzenpoppen en kabouters - 1971 kopen? Bied vanaf 250!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Aquarel: Surrealistische compositie met reuzenpoppen en kabouters - 1971
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Mart Kempers - Vanvillers kopen? Bied vanaf 60!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Vanvillers
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Ton van Tast - Potloodtekening: Kamer met een kist kopen? Bied vanaf 75!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Potloodtekening: Kamer met een kist
Techniek Potlood
€ 75
Direct kopen
Mart Kempers - Bloemen op tafel met waterkan kopen? Bied vanaf 50!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Bloemen op tafel met waterkan
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen