5. Nederlandse Illustratoren

Nederlandse Illustratoren

Opgericht in 1985

Nederlandse Vereniging voor Illustratoren

In Nederland hebben illustratoren zich verenigd in de Nederlandse Vereniging voor Illustratoren (N.I.C.). Bij de oprichting heette deze vereniging de Nederlandse Illustratoren Club, vandaar de afkorting N.I.C. De club werd opgericht met als doel de onderlinge contacten tussen de illustratoren te bevorderen, maar heeft zich ontwikkeld tot een vereniging die de beroepsbelangen van de leden behartigt.

Er worden 9 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Mart Kempers - Litho, Circus kopen? Bied vanaf 20!
Mart Kempers - Litho, Circus

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ronald Bijlsma - In the void kopen? Bied vanaf 350!
Ronald Bijlsma - In the void

Geplaatst doorRneeH

Jaartal1976
TechniekGouache
Afmetingen51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Mart Kempers - Aquarel, Noord-Holland - Blerikum kopen? Bied vanaf 65!
Mart Kempers - Aquarel, Noord-Holland - Blerikum

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGigli

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!
Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooreppie

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen94 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Mart Kempers - Zonder titel

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mart Kempers - Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Mart Kempers - Geen titel

Geplaatst doorrhijnmh

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mart Kempers - Litho, stilleven met een Fruitschaal. kopen? Bied vanaf 35!
Mart Kempers - Litho, stilleven met een Fruitschaal.

Geplaatst doorduif

Jaartal1985
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mart Kempers - Litho, Ormoy-sur-Saône kopen? Bied vanaf 35!
Mart Kempers - Litho, Ormoy-sur-Saône

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst